Grąžinimas, garantijos

Visais klausimais dėl grąžinimo ir garantijos galima kreiptis pardavimai@ciakimba.lt arba paskambinti +370 620 63669

12.1.1. Netinkamo dydžio prekės keičiamos adresu Vilnius, J. Baltrušaičio g. 9-164. Būtina dėl keitimo susisiekti telefonu: +370 620 63669. Norint prekes keisti naudojantis transporto kompanijas, prekių keitimo ir pristatymo mokestis 3 EUR. 

https://ciakimba.lt/pirkimo-salygos/ 

GARANTINIS LAIKOTARPIS

Lietuvos Respublikoje galiojantys teisės aktai visoms prekėms nustato 24 mėn. garantinį laikotarpį, tačiau gamintojai tam tikrais atvejais gali nustatyti trumpesnį arba ilgesnį terminą (pvz.: baterijos). Tokiu atveju taikomas gamintojo nustatytas garantinis laikotarpis.

Jei Jūsų prekė sugedo garantinio laikotarpio metu, mūsų autorizuoti gamintojo aptarnavimo centrai ją suremontuos nemokamai – tereikia pateikti prekės pirkimo dokumentą.

Pažymime, jog gamintojai netaiko garantijos natūraliai susidėvinčioms prekių dalims (pvz., baterijoms).

Jei autorizuotas aptarnavimo centras nustatytų, jog Jūsų prekė garantinio laikotarpio metu sugedo nepataisomai dėl gamintojo kaltės (nekokybiška prekė), tokiu atveju pakeisim sugedusią prekę į kitą tokią pačią arba grąžinsim Jums sumokėtus pinigus už prekę.

Bet kokiu atveju Jūs galite tiesiogiai kreiptis į ciakimba.lt ir mes Jums suteiksime visą reikalingą informaciją ir/ar pagalbą dėl sugedusios prekės remonto/grąžinimo.

Atkreipkite dėmesį, kad:

 • suremontuotoms arba pakeistoms prekėms garantijos terminas skaičiuojasi nuo pirminės prekės įsigijimo datos;
 • visas išlaidas, susijusias su prekės transportavimu į garantinį centrą ir iš jo, apmoka Pirkėjas;
 • informacijai, esančiai informacijos nešikliuose, garantija netaikoma. Išlaidos dėl duomenų praradimo ar atstatymo nepadengiamos.

KOKYBIŠKŲ PREKIŲ GRĄŽINIMAS

Jūs turite teisę, nenurodydami priežasties, tačiau patys apmokėdami prekės pristatymo išlaidas, per keturiolika dienų atsisakyti prekės. Ši teisė negalioja žemiau nurodytoms išimtims:

 1. paslaugų sutartims;
 2. sutartims dėl pagal specialius pirkėjo nurodymus pagamintų prekių, kurios nėra iš anksto pagamintos ir kurios gaminamos atsižvelgiant į pirkėjo asmeninį pasirinkimą ar  nurodymą, arba dėl prekių, kurios yra aiškiai pritaikytos pirkėjo asmeninėms reikmėms;
 3. sutartims dėl greitai gendančių prekių ar prekių, kurių galiojimo laikas yra trumpas;
 4. sutartims dėl supakuotų prekių, kurios buvo išpakuotos po pristatymo ir kurios yra netinkamos grąžinti dėl sveikatos apsaugos ar higienos priežasčių;
 5. sutartims dėl supakuotų vaizdo ar garso įrašų arba supakuotos programinės įrangos, kurie buvo išpakuoti po pristatymo;
 6. sutartims dėl skaitmeninio turinio teikimo;
 7. juridiniams asmenims;
 8. atvejams, nurodytiems 2001-06-11 LR Vyriausybės nutarime Nr. 697 „Dėl mažmeninės prekybos taisyklių patvirtinimo”.

Kai kurių aukščiau išvardintų sudarytų sutarčių atsisakymo terminas pasibaigia po keturiolikos dienų:

 1. kai sudaroma sutartis dėl paslaugų – nuo sutarties sudarymo dienos;
 2. kai sudaroma prekės pirkimo–pardavimo sutartis, – nuo tos dienos, kurią Jūs ar Jūsų nurodytas asmuo, išskyrus vežėją, gauna užsakytą prekę arba:
  • a) jeigu Jūs vienu užsakymu užsakėte daugiau negu vieną prekę ir prekės pristatomos atskirai, – nuo tos dienos, kurią Jūs ar Jūsų nurodytas asmuo, išskyrus vežėją, gauna paskutinę prekę;
  • b) jeigu prekė pristatoma skirtingomis partijomis arba dalimis, – nuo tos dienos, kurią Jūs ar Jūsų nurodytas asmuo, išskyrus vežėją, gauna paskutinę partiją ar dalį.

Nutarę atsisakyti prekės, turite pateikti aiškų pareiškimą (el. paštu, nurodytu telefonu kontaktuose), kuriame būtų išdėstytas Jūsų sprendimas atsisakyti prekės.

Ne vėliau kaip per 14 dienų nuo Jūsų pranešimo apie prekės atsisakymą pateikimo dienos ir prekės sugrąžinimo mums, mes Jums grąžinsime visas Jūsų sumokėtas sumas, įskaitant Jūsų apmokėtas prekių pristatymo išlaidas, perkant prekę. Mes atliksime tokį grąžinimą naudodami tokį patį mokėjimo būdą, kokį Jūs naudojote atlikdamas pradinę mokėjimo operaciją, nebent Jūs aiškiai sutikote su kitu būdu; bet kuriuo atveju Jūs neturėsite mokėti jokių su tokiu grąžinimu susijusių mokesčių. 
Per 14 dienų grąžinamos prekės turi būti tvarkingos: Grąžinti pardavėjui prekinės išvaizdos nepraradusią prekę (daiktas turi būti nenaudotas, nesugadintas, išsaugotos jo vartojamosios savybės, pilna komplektacija, apsaugos plėvelės).

Atkreipiame Jūsų dėmesį, jog:

 1. Negrąžinsime Jūsų papildomų išlaidų, kurios susidarė dėl to, kad Jūs aiškiai pasirinkote kitą, negu mūsų pasiūlytas pigiausias įprastinis prekės pristatymo būdas;
 2. Jūs atsakote už prekės vertės sumažėjimą, atsiradusį dėl veiksmų, nebūtinų prekės pobūdžiui, savybėms ir veikimui nustatyti;
 3. Neprivalome tenkinti Jūsų reikalavimo pakeisti arba grąžinti prekes, įsigytas fizinėje parduotuvėje, kurios įeina į Mažmeninės prekybos taisyklių 17 punktą;
 4. Vartojimo ginčus neteismine tvarka sprendžia LR Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba, adresas: Vilniaus g. 25, 01402 Vilnius, www.vvtat.lt;
 5. Prekės gali būti grąžinamos tik adresu: J.Baltrušaičio g. 09-164, Vilnius, LT-06145.

Visais klausimais dėl grąžinimo ir garantijos kreipkitės pardavimai@ciakimba.lt arba paskambinę +370 620 63669