Dėl techninių nesklandumų pristatymas gali trukti iki 3 d.d. Labai atsiprašome už nepatogumus.

Atsiskaitymo būdai

Atsiskaitymo būdai: www.ciakimba.lt galite atsiskaityti jums parankiausiu būdu. Visais klausimais galima kreiptis pardavimai@ciakimba.lt arba paskambinti +370 620 63669

 

  1. Grynaisiais pinigais,
  2. Elektronine bankininkyste,
  3. Kreditine kortele,
  4. Bankiniu pavedimu,
  5. Išsimokėtinai

1. Grynaisiais pinigais:

Jūsų patogumui už prekes siūlome atsiskaityti grynaisiais pinigais. Pasirinkę šį mokėjimo būdą, atsiskaitysite ne užsakymo metu, o ciakimba.lt parduotuvėse arba kurjeriui pristačius prekes (taikomas papildomas mokestis atsiskaitant kurjeriui pristatymo metu).

Pasirinkę šį mokėjimo būdą, už pirkinius sumokėsite tik juos gavę. Apmokėti už prekes pristatymo metu galima užsakymams neviršijantiems 2000 € su PVM. Atsisakius priimti pristatytas prekes išrašoma sąskaitą faktūra už faktines transporto išlaidas. Detaliau apie atsiskaitymą kurjeriui aprašyta čia: spausti nuorodą

Dėmesio: prekių pristatymo metu turėkite tikslią grynųjų pinigų sumą, nurodytą Jūsų užsakyme.

2. Elektronine bankininkyste:

Internetinėje parduotuvėje ciakimba.lt už prekes galima sumokėti naudojantis populiariausia elektroninės bankininkystės sistema Paysera.lt

 paysera

Kaip apmokėti užsakymą naudojantis Paysera.lt:

  1. Užpildykite kontaktinius duomenis ciakimba.lt svetainėje ir prie apmokėjimo būdo pasirinkite „El. bankininkystė (paysera.lt)”.
  2. Ciakimba.lt nukreips Jus į Paysera.lt banko puslapį ir perduos elektroninės bankininkystės sistemai duomenis apie sumą, kurią reikia apmokėti (registracija paysera.lt puslapyje nebūtina).
  3. Elektroninės bankininkystės puslapyje pasirinkit patogiausią mokėjimo būda.
  4. Jei pasirinksit apmokėti vienu iš bankiniu pavedimu, Jūs perkels į pasirinkto banko puslapį, kur reikės prisijungti prie savo paskyros. Prisijungus beliks tik patvirtinti automatiškai suformuoto ruošinio mokėjimą.
  5. Patvirtinus mokėjimą, elektroninės bankininkystės puslapis užsidarys, o Jūs vėl sugrįšite į ciakimba.lt.

Paysera.lt atsiskaitymo būdai (Lietuvoje):

Pasirinkus šalį iš, kurios bus atliekamas apmokėjimas keisis ir apmokėjimo būdai!

paysera apmokejimai

3. Kreditine kortele:

Galima atsiskaityti kreditine kortele (Visa, Mastercard, Maestro) tiek perkant ciakimba.lt svetainėje, tiek kurjeriui pristatymo metu.

4. Bankiniu pavedimu:

Už prekes galite atsiskaityti atlikdami įprastą pinigų pervedimą į mūsų sąskaitą. Mokėjimo paskirtyje nurodykite faktūros numerį (PVZ. KIMBA405626 arba 27569). Atkreipiame dėmesį, jog bankai ir kitos kredito įstaigos pirkėjui gali taikyti savo įkainius už atsiskaitymą banko pavedimu. Atlikus apmokėjimą galite atsiųsti mokėjimo patvirtinimo kopiją į pardavimai@ciakimba.lt, tai paspartins prekių rezervavimo, surinkimo ir išsiuntimo procesą.

Priešingu atveju atlikus bankinį pavedimą, apmokėjimą savo sąskaitoje matome tik kitą darbo dieną, dėl šios priežasties prekės gali būti nerezervuotos ir parduotos parduotuvėse.

Pasirinkus Elektroninės bankininkystės (Paysera) mokėjimo būdą, apmokėjimą gauname per 1 minutę, nuo pavedimo patvirtinimo, tai paspartina prekių rezervaciją, atidėjimą ir pristatymą. (Paysera, tai tas pats bankinis pavedimas, tik Payseros pagalba suformuojamas mokėjimo ruošinys jūsų banke, kurį reikia prisijungus prie savo sąskaitos patvirtinti. Jokie papildomi mokesčiai pirkėjui netaikomi, netgi priešingai jei klientas turi Payseros paskyrą jam grįžta procentinė suma nuo pirkimo į jo Payseros sąskaitą).

Visais klausimais galima kreiptis pardavimai@ciakimba.lt arba +370 620 63669

Sąskaitos rekvizitai:

Gavėjas: UAB Mariks
A/S : LT947044060004392894
Bankas: AB SEB bankas
Įmonės kodas: 300055156
Mokėjimo paskirtis: nurodyti faktūros / išankstinės sąskaitos numerį

Įmokos kodas: nurodyti faktūros / išankstinės sąskaitos numerį

5. Išsimokėtinai:

gflogomoki-lizingas_logo